Biz Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Biorichi Yosun İyotlu Sabun

Biorichi Yosun İyotlu Sabun
Biorichi Yosun İyotlu Sabun
Biorichi Yosun İyotlu Sabun
Marka :
BIORICHI
Ürün Kodu :
4511
Fiyatı :
12,50 TL
Kargo Ücreti :
15,00 TL
Adet
Biorichi Yosun İyotlu Sabun

Biorichi Yosun İyotlu Sabunların içerdiği bu özel yosun, mineral bakımından oldukça zengin bir okyanus bitkisidir. Okyanuslarda yetişen zor şartlarda elde edilen bu özel yosunların içerdiği doğal mineraller iodine, bromine, germisid, fungusid ve virusiddir.Yapılarında mineral kadar vitaminde bulundururlar. Bunlardan bazıları A, C, B1, B2, B6, B12 vitaminleridir. Tüm bunların yanı sıra protein, kalsiyum ve fosfor açısından zengin olduklarını da belirtmeden geçemeyiz.Yosun İyotlu Sabunları banyo yaparken tercih edildiğinde pamuksu yumuşaklık ve ölü derinin vücuttan arınmasını sağlar. Deri üzerinde bulunan gözenekleri açarak nefes almasına yardımcı olur. Sivilce problemlerinden bıkmış usanmış olan yağlı ciltlerin kurtarıcısıdır.
Dezenfekte özelliğinden ötürü birçok doktor bu ürünü tavsiye etmektedir. Cilde doğal bir parlaklık ve rahatlama hissi verir. Cildinizi dinlendirir. Tüm bu faydaların yanı sıra cilt hastalarına karşı da faydaları mevcuttur.
Yosun İyotlu Sabunları banyo yaparken tercih edildiğinde pamuksu yumuşaklık ve ölü derinin vücuttan arınmasını sağlar. Deri üzerinde bulunan gözenekleri açarak nefes almasına yardımcı olur. Sivilce problemlerinden bıkmış usanmış olan yağlı ciltlerin kurtarıcısıdır.
Dezenfekte özelliğinden ötürü birçok doktor bu ürünü tavsiye etmektedir. Cilde doğal bir parlaklık ve rahatlama hissi verir. Cildinizi dinlendirir. Tüm bu faydaların yanı sıra cilt hastalarına karşı da faydaları mevcuttur. Kısaca
Yosun İyotlu Sabunları vücut, yüz ve saç temizliğinde kullanılacak güvenli organik bir üründür.
Genel olarak faydaları;

Vitamin yönünden çok zengindir.
İçinde bulundurduğu yoğun A, C ve E vitaminleri kolaj en ve ilastin liflerinin
oluşumunda çok büyük bir etkiye sahiptir.
İçinde bulundurduğu E vitamini sayesinde cildin kırışmasını önler.
İçerisinde barındırdığı tuz içerdiğinden dolayı antiseptik özellik taşır, 

Petra En İyiler Bir Çatı Altında 0 507 566 8262


Benzer Ürünler
Danışma Hattı
0 507 566 82 62
Copyright © 2019 PETRA EN İYİLER BİR ÇATI ALTINDA . Tüm Hakları Saklıdır.
Whatsapp İletişim