Biz Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Biorichi Q10 Ve üzüm çekirdeği Sabunu

Biorichi Q10 Ve üzüm çekirdeği Sabunu
Biorichi Q10 Ve üzüm çekirdeği Sabunu
Biorichi Q10 Ve üzüm çekirdeği Sabunu
Marka :
BIORICHI
Ürün Kodu :
4510
Fiyatı :
12,00 TL
Kargo Ücreti :
15,00 TL
Adet
Biorichi Q10 Ve üzüm çekirdeği Sabunu

İlk üzüm 3 bin yıl önce Mısırlılar tarafından yetiştirildi. Bugüne kadar pek çok çeşidi üretildi. Sağlık için sofraların baştacı oldu. Ama cilde sağlanan büyük faydası onun en değerli kısmı olan kalbinde, yani çekirdeğinde gizli. Bu yağ hemen hemen tüm cilt tipleri için güzellik ve gençlik kaynağı haline geldi. En büyük artısı hem yağı yağlı hem de kuru cilt tipleri için uygun olması. Gençlik Hormonu" olan östrojenden çoğu kadın menapozdan sonra mahrum kalır. Emsalsizliğini nedeniyle üzüm çekirdeği bu eksiği giderir. Hücreleri onarır, canlılık sağlar
Q10 : Yaşlandıkça her cilt incelip sarkmaya kırışıp buruşmaya ve de kurumaya başlar.
Bu olumsuzluklar en çok da cildin sıkılığını sağlayan kollajen ve elastin lifleri ile onları aktifleştiren koenzim Q10 miktarının yıllar içerisinde azalması ile ilgili bir sorundur. Anti-Aging (Yaşlanma Karşıtı) sabun içeriğindeki Koenzim Q10 ve antioksidan özelliğe sahip üzüm çekirdeği sayesinde kırışıklarla cildin savaşması ve cildin doğal Q10 seviyesini arttırmasına yardımcı olur. Üzüm çekirdeği yağı ve Q10 cildin doğal yenilenme sürecinde rol oynayan önemli bileşenlerdir. Çevresel faktörler, UVA ışını ve stresin yol açtığı cilt problemlerine karşı cilde yenilenmesi için gerekli olan enerjiyi sağlar. Bu sayede hem kırışıkların giderilmesi hem de yenilerinin oluşumunu engellenmesine yardımcı olur.

Antioksidandır. Üzüm çekirdeği ekstresi cildi güneşin, stresin ve çevre kirliliğinin zararlı etkilerinden korur ve güzelleştirir.Biorichi Q10 Ve üzüm çekirdeği Sabunu Cilt dokusunun elastikliğini korur ve kırışıklıkları önler. Üzüm çekirdeği yağı ise vitamin F olarak adlandırılmaktadır ve yüksek oranda içerdiği tekli ve çoklu doymamış yağ asitleri ile değerli bir cilt bakım ürünüdür.

 Biorichi Üzüm Çekirdeği Sabunu Faydaları 

 Makalemizi Okumak İçin Tıklayınız 

Petra En İyiler Bir Çatı Altında 0 507 566 8262


Benzer Ürünler
Danışma Hattı
0 507 566 82 62
Copyright © 2020 PETRA EN İYİLER BİR ÇATI ALTINDA . Tüm Hakları Saklıdır.
Whatsapp İletişim