0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Petra Ürünleri Biorichi Ürünleri

Biorichi Kroyter 110 Bitki Yağı

Biorichi Kroyter 110 Bitki Yağı

Sağlıklı,Kaliteli ve Modern yaşamın anahtarı PETRA ...
Perla, Ecolinn, Biorichi, Avedien, Biohome, Aquawell ve Green Farma markalı ürünlerinin öncüsü çevre dostu güçlü ve güvenilir Türk firmasıdır.

79 ,00 TL (KDV Dahil)
Biorichi Kroyter 110 Bitki Yağı
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Kapıda Güvenli Ödeme

Kredi kartınızla ilgilenmiyoruz. Siparişinizin tutarını ürünü teslim aldığınız sırada kapıda kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Ürün Detayları

110 bitkinin gücü! Aloe Vera özü, avokado yağı, jojoba yağı, E vitamini, F vitamini… 110 ayrı bitkinin yaşam gücünü içinde barındıran hoş kokulu masaj ve bakım yağı! Cildinizi nemlendirir, cildinize esneklik verir. Cildinize bakım yapmak için bütün vücudunuza masaj yapın. Ter kokusunu önlemek için sabah ve akşam banyodan sonra 2-4 damla yağı göğsünüze, boynunuza, ensenize, sırtınıza, kollarınıza, ayaklarınıza ve tabanlarınıza ovarak yedirin. Bitkisel yağ ile vücut bakımı ve masaj özellikle faydalıdır. Mekanların güzel kokması için,bir kap içindeki suya birkaç damla damlatın ve bu kabı oda içinde bulundurun.Hamile kadınların cildinde kullanmaması tavsiye edilir. Kullanım:İstenilen bölgeye günde 2 kere kullanılması tavsiye edilir.

Aramalar : Biorichi Ürünleri

Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi