Biz Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı

Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı
Marka :
AQUAWELL
Ürün Kodu :
6710
Fiyatı :
2.995,00 TL
Kargo Ücreti :
15,00 TL
Adet
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı

Suyun kalitesi kontrolünüzde. Mikropsuz, klorsuz, yumuşak ve kesintisiz su ′her an′ musluğunuzda!

ARITILMIŞ SU SAĞLIKLI MIDIR?

Doğru tasarlanmış arıtma sistemlerinden geçirilmiş olan sular elbette sağlıklıdır. Ancak, dikkat edilmeden hatalı seçilmiş olan arıtma cihazlarından temin edilen sular zararlı olabilir ve hatta hastalık yapabilir. Burada sorumluluk tamamıyla tasarım mühendisine aittir. Genelde cihaz kalitesizliğinden kaynaklanan problemler ikincil problemlerdir. Birincil problemler, yanlış tasarımdan kaynaklanmaktadır.

NEDEN ARITMA CİHAZI KULLANMALIYIM?

Eğer hala hazır suların bir çözüm olduğunu düşünüyorsanız, tekrar düşünün Sağlıklı mı, Temiz mi, Güvenli mi, Ekonomik mi Kaynak suların konulduğu damacanaların 65 kullanım sonrası atılması gerektiğini biliyor musunuz?

İçme Suyu Sağlık Açısından Çok Ciddi Bir Konudur.
Dünyada en fazla insan ölümlerine neden olan 10 faktörden birini, kirli sular oluşturuyor. Bu sıralamada sular, AIDS gibi ölümcül hastalıkların bile üzerinde yer alıyor.

Kaynak Su Almak Ne Kadar Mantıklı ?
Kaynak suları çevre kirliliğinin tehdidi altındadır. Klorlanmadığı için riskli, beklediği için daha da riskli, bayatlayabilir ve bakteri üretebilir. Basında kaynak suları ile ilgili çıkan haberler sizleri hiç rahatsız etmiyor mu ?

Reverse Osmosis Sistemi Nasıl Arıtır ?
Suyun içerisinde eriyik halde bulunan organik ve inorganik maddeler, tuzlar, ağır metaller, virüsler ve baterilerin zararlı olanları dışarı atılarak dengeli mineral yapısı ile suyun özü elde edilir. Yani “SAĞLIKLI İÇME SUYU”.

Kendi Suyunuzu Kendiniz Üretin.
İçtiğiniz suyu kendiniz üretin. Sadece içmek için değil, tüm sıcak ve soğuk içeceklerinizde de hesap yapmadan kullanabilirsiniz Ekonomik ve güvenli olan bu sistem ile musluk suyundan sağlıklı su elde edilmektedir.

365 Gün 24 Saat Suyunuz Hazır.
Her an elinizin altındadır. Bitecek endişesine, sipariş verme yada taşıma zahmetine katlanmanıza gerek yoktur.

Kazançlarınız Neler?

Sağlık :
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı Sistemleri ile içtiğiniz suyun kalitesi sizin kontrolünüz altındadır. Mikropsuz, klorsuz, yumuşak, kaliteli ve kesintisiz su ′her an′ elinizin altındadır. Telefon etmenize, sipariş vermenize, taşımanıza gerek yoktur.

Bebek Mamaları :
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı Sistemleri, musluk suyunda bulunabilecek mikrop, arsenik, nitrit gibi zararlı maddelerden en çok etkilenecek olan bebekleri korur, bebek maması için ideal su üretir. Hamileler için de en güvenilir sudur.

Lezzetli İçecekler :
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı Sistemleri, çay ve kahvenin tadını güzelleştirir. Klorsuz ve yumuşak su ile daha az çay ve kahve kullanarak daha çok lezzet elde edersiniz. Sulandırılarak yapılan tüm konsantre içeceklere daha taze tat katar.

Lezzetli Yemekler :
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı Sistemleri suyu ile pişirilen yemeklerde yiyeceklerin doğal tatları bozulmaz ve daha kısa sürede pişer. Tencere ve tavalarda sinir bozucu kireç tortuları bırakmaz.

Buz Küpleri :
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı Sistemleri suyu ile yapılan buzlar kristal berraklığındadır. Klor, tuz, kireç, tortu içermeyen buzler daha sert olur, daha uzun süre dayanır ve ′içeceklerin dibinde′ tortu bırakmaz.

Tuz Diyetleri :
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı Sistemleri, sodyum(tuz) diyeti takip eden hipertansiyon ve kalp hastaları için ideal su üretir.

Ev Hayvanları :
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı Sistemleri suyu, kuru hayvan mamasıyla karıştırılmak için idealdir. Akvaryum için de en uygun sudur.

Tasarruf :
Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma Cihazı Sistemleri′la elde edeceğiniz su, para ile satın alacağınız suya göre bedavadır. Taşıma zahmetine ya da her an bitecek endişesine katlanmak zorunda değilsiniz. “Suya ödediğiniz parayı” hiç düşündünüz mü?

Kilo Verme Diyetleri :

Aquawell Quartz Tezgah Altı Ro Su Arıtma CihazıI Sistemleri; vücut sıvılarının, dolayısıyla vücut ağırlığının artmasına yol açan sudaki aşırı mineral tuzları azaltır. Egzersizle kaybedilen vücut sıvılarının yerine konması için idealdir.

SUYUN HAYATIMIZDAKİ ÖNEMİ

Yaz aylarıda suyun önemini daha fazla hissederiz.
Özellikle diyet yaparken veya beslenmemize dikkat ederken su gibi sıvı gıda tüketimine de dikkat ederiz.

Su, hiç şüphesiz yaşantımız için en önemli besin maddesidir.
İnsan besin almadan vücudundaki depoları kullanarak günlerce yaşayabilir, ancak sıvı gıda tüketmeden sadece birkaç gün yaşayabilir. Hayatımızın sürekliliği için bu denli önemli olan sıvı gıdaları su, meyve ve meyve suları, çay, kahve gibi gıdalardan karşılarız.

Suyun; yiyeceklerin sindirimi, vücuttaki yararlılığının sağlanması ve zehirli maddelerin vücuttan atılması, vücut ısının denetlenmesi, eklemlerin kayganlığının sağlanması, elektrolitlerin taşınması gibi oldukça önemli görevleri vardır. Özellikle vücut suyunun %15-20′nin kaybı yaşamın yitirilmesine neden bile olabilir.

İnsan vücudundaki su oranı, yaşa ve cinsiyete göre değişmektedir. Su oranı yaşa paralel olarak azalmaktadır ve yerini yağ dokusu almaktadır. Örneğin yeni doğan bir bebeğin vücudundaki su oranı %80 iken, yetişkinlikte bu oran; erkeklerde %55-60, kadınlarda ise %50-55 civarındadır.

Vücut su ihtiyacını yiyecek ve içecekler ile karşılar. Ayrıca vücudumuzda da alınan besinin yıkımı sonucunda da su açığa çıkar. Örneğin, 1 gram karbonhidrat yıkımı ile 0,6 gram, 1 gram proteinin yıkımı ile 0,4 gram su oluşur.

Vücut su ihtiyacına gereksinim duyduğu zaman, vücuttan yaklaşık % 0,5-1 oranında su kaybetmesi ile beyinde bulunan susama merkezine uyarı gönderir. Bu nedenledir ki her susama hissi duyduğumuzda mutlaka sıvı ihtiyacımızı karşılamamız gerekir.

İşte size günlük su tüketimi hakkında birkaç püf nokta;
Günde en az 2,5- 3 litre su içmeyi alışkanlık haline getiriniz. Sabah kalktığınızda ilk yapmanız gereken görevlerinizin başında Aquawell ile arıtılmış iki bardak su içmek olmalıdır.

                  

    

Petra En İyiler Bir Çatı Altında 0 507 566 8262


Benzer Ürünler
Danışma Hattı
0 507 566 82 62
Copyright © 2019 PETRA EN İYİLER BİR ÇATI ALTINDA . Tüm Hakları Saklıdır.
Whatsapp İletişim