0
Ana Sayfa Yardım İletişim
Petra Ürünleri Ecolinn Kişisel Bakım Ürünleri

6675 Ecolinn Ecodent Ağız çalkalama Suyu 250 ml

6675 Ecolinn Ecodent Ağız çalkalama Suyu 250 ml

Sağlıklı,Kaliteli ve Modern yaşamın anahtarı PETRA ...
Perla, Ecolinn, Biorichi, Avedien, Biohome, Aquawell ve Green Farma markalı ürünlerinin öncüsü çevre dostu güçlü ve güvenilir Türk firmasıdır.

29 ,00 TL (KDV Dahil)
6675 Ecolinn Ecodent Ağız çalkalama Suyu 250 ml
- adet +
Güvenli Alışveriş Hesaplı Ürünler Müşteri Memnuniyeti
Kapıda Güvenli Ödeme

Kredi kartınızla ilgilenmiyoruz. Siparişinizin tutarını ürünü teslim aldığınız sırada kapıda kargo görevlisine nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Ürün Detayları

 Derin temizlik,ferah ağızlar. Neden ecodent ağız çalkalama suyu Diş macunu kullanımı ağız bakımı için çok önemlidir. Ancak diş fırçaları ağız içindeki her bölgeye ulaşamaz. Ecodent ağız çalkalama suyu,özellikle dişler fırçalandıktan sonra kullanıldığında ağız içindeki ulaşılması zor bölgelere de ulaşarak daha etkin bir temizlik sağlar. Faydaları: Alkolsüz formülü sayesinde ağızda hijyenik temizlik sağlar . İçeriğindeki florür sayesinde diş çürüklerini ve dişteki sıcak soguk hassasiyetini engellemeye yardımcı olur. Aktif hammaddesi sayesinde sıcak ve soğuk hassasiyetinin engellemesine yardımcı olur. Kullanımı: Dişlerinizi fırçaladıktan sonra 15-20 ml ecodent ağız çalkalama suyu ile ağzınızı çalkalayın. Dikkat! İçilmez. Çocukların erişemeyeceği şekilde saklayın.

Aramalar :

Bu Ürüne Bakanlar Bunları da İnceledi