Biz Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın, biz sizi arayalım.

Petra Alkalinn Ph Damlası 100 ml

 Petra Alkalinn Ph Damlası 100 ml
 Petra Alkalinn Ph Damlası 100 ml
Petra Alkalinn Ph Damlası 100 ml
Marka :
PETRA
Ürün Kodu :
7055
Fiyatı :
49,00 TL
Kargo Ücreti :
15,00 TL
Adet
Petra Alkalinn Ph Damlası 100 ml

Bugüne kadar piyasaya çok farklı isim, içerik ve fiyatlarla Alkali damla adı altında ürünler sunuldu. Bazıları hakkında şikayetler duyuldu, bazıları işe yaramamasına rağmen yüksek fiyatlara satıldı . Bütün bunların üzerine,PETRA bu konuda ciddi araştırma yaparak en önemli konu olan sağlık açısından zararlı olmayan formülüyle sizlere 7055 Alkalınn Ph Damlası sunmaya karar verdik.

 7055 Alkalınn Ph Damlası alkali içme suyu oluşturmakta kullanılır.
Alkali sular bir ilaç olmamasına rağmen kullananların bir çok fayda sağladıkları görülmüştür. Vücuttaki asidi nötralize eder ve vücudumuzun asitlerden temizlenmesine yardımcı olur. Bunun sonucunda da bir çok kişinin sağlığında olumlu değişimler olmuştur.
7055 Alkalınn Ph Damlası nın amacı; vücudun asit-alkali dengesini koruyarak kullanan kişinin fiziksel, zihinsel, ve duygusal performansını arttırmaktır. Kişinin kilo kontrolünü sağlamak ve uzun süreli sağlık halini korumaya yardımcı olmaktır.Dengesiz ve sağlıksız beslenme, aşırı stres, çevre kirliliği, yeteri kadar su tüketilmemesi ve egzersiz yapamama gibi nedenlere bağlı olarak vücutta biriken asidik artıklar; yorgunluk, obezite, diyabet, sindirim problemleri vb gibi pek çok rahatsızlığı da beraberinde getiriyor. Hem bu rahatsızlıkların önüne geçmek hem de vücutta biriken toksinlerden arınarak, sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo vermek ve bütünüyle sağlıklı bir yaşam sürebilmek için düzenli olarak alkali su içilmesi gerekiyor.
Yaklaşık 250 – 300 ml olan 1 bardak suya 3 damla 7055 Alkalınn Ph Damlası damlatarak içme suyunuzun pH’ını (suyun ilk pH değerine bağlı olarak) yaklaşık 10 na kadar yükseltebilir.Maximum fayda sağlamak için aç karnına ve yemek aralarında içilmesi önerilir. Bu sayede bikarbonat üretimi en yüksek oranda gerçekleşir. 100 ml’ lik ambalaj içinde sunulduğundan alkali damlayı rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz.7055 Alkalınn Ph Damlası nın taşınabilir olması, vücudunuzun ihtiyacı olan yüksek pH’lı alkali suyu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde zahmetsizce içebilmenize olanak sağlar. Günde ortalama 5 bardak suya alkali damla eklenerek içilmesi önerilir.
 

 GÜNÜMÜZÜN POPÜLER KONUSU 

 ALKALİ DAMLA 

 Makalemizi okumak için burayı tıklayınız 

Petra En İyiler Bir Çatı Altında 0 507 566 8262


Benzer Ürünler
Danışma Hattı
0 507 566 82 62
Copyright © 2019 PETRA EN İYİLER BİR ÇATI ALTINDA . Tüm Hakları Saklıdır.
Whatsapp İletişim